Питання та відповіді

 • Чим відрізняється кефір у пляшці, плівці та упаковці sense?

  Різниця у способах виготовлення. У пляшці та плівці кефір густий, тобто сквашується безпосередньо в упакуванні, а саме: до молока додають закваску на основі кефірного грибка, відразу розливають в упаковку і поміщають у термостатну камеру, де кефір проходить процес сквашування. Завдяки відсутності механічного втручання в кожній упаковці формується цілісний згусток: кефір стає густий, наче домашній.
  В упаковці sense кефір питний завдяки однорідній консистенції. Він виготовлений резервуарним методом: у процесі сквашування його постійно вимішують у великих ємностях – резервуарах, завдяки цьому кефір ніжний та однорідний.

 • В які строки проводиться Акція?

  Акція триває з 1 квітня 2018 року по 31 травня 2018 року.

 • Яка продукція бере участь в Акції?

  Асортимент ТМ «Молокія», а саме визначенні асортиментні одиниці ТМ «Молокія»:

  - Кефір 1,0% пляшка 0,9кг "Молокія "
  - Кефір 2,5% пляшка 0,9кг "Молокія "
  - Кефір 1,0% ПП 0,9кг "Молокія "
  - Кефір 2,5% ПП 0,9кг "Молокія "
  - Кефір 0% нежирний ПП 0,9кг "Молокія"

 • Де проводиться Акція?

  Акція проводиться на всій території України, крім території Автономної Республіки Крим і тимчасово окупованих територій України.

 • Чи можу я взяти участь в Акції, якщо мені ще немає 18 років?

  В Акції можуть брати участь дієздатні фізичні особи - громадяни України, яким на момент проведення Акції вже виповнилося 14 років, від імені Учасників у віці від 14 до 18 років виступають виключно їх батьки або інші законні представники.

  Якщо тобі ще не виповнилося 14 років, в акції можуть брати участь твої батьки або інші законні представники.

 • Як я можу взяти участь в акції?

  Для того щоб взяти участь в Акції, необхідно у межах Строку проведення Акції, придбати від однієї (одна і більше) будь-яких одиниць Акційної продукції, знайти на упаковці Стікер з унікальним кодом та зареєструвати його на сайті promo.molokija.com або по SMS на короткий номер 636.

  Щоб одержати одне із Заохочень №1 необхідно:

  - на сторінці «Кухня твоєї мрії» Сайту за допомогою інтерактивного конструктора «Кухня твоєї мрії» створити та на момент визначення переможця опублікувати зображення дизайну кухні на сторінці Учасника у соціальній мережі Facebook;
  - заповнити всі обов'язкові поля на Сайті: www.promo.molokija.com.

  Для отримання можливості одержати одне Заохочення №2 необхідно:

  - знайти на упаковці Акційної продукції Стікер;
  - зареєструвати на момент розіграшу не менше 1 (одного) Кода за попередній календарний тиждень (з 00:00:01 понеділка до 23:59:59 неділі) за допомогою програмно-технічного комплексу (використання спеціальної форми), заповнивши всі обов’язкові поля на Сайті: www.promo.molokija.com.

 • Чому при реєстрації необхідно вказувати номер мобільного телефону?

  За вказаним при реєстрації номером мобільного телефону, з тобою здійснюватиметься зв'язок представниками компанії Організатора або Виконавця Акції у разі виграшу Головного призу.

 • Як зареєструвати код?

  Код можна зареєструвати на сайті promo.molokija.com натиснувши на кнопку "Реєструвати код" на будь-якій сторінці сайту або відправити код по SMS на короткий номер 636.

 • Як зареєструвати код через SMS?

  - Знайти акційний стікер на упаковці,

  - відкрити повідомлення в мобільному телефоні і в полі одержувач вказати короткий номер 636,

  - в тексті повідомлення вказати унікальний код, який складається з цифр і букв,

  - відправити повідомлення.

 • Скільки кодів можна зареєструвати за один раз?

  Один учасник може зареєструвати 5 кодів за добу (перевірка по номеру телефону).

  Будь-який унікальний код може бути зареєстрований тільки 1 раз.

 • Як я отримаю підтвердження, що мій код був зареєстрований?

  Після реєстрації коду на сайті, з'являється повідомлення з текстом про прийняття коду. Після реєстрації коду через SMS на короткий номер 636, у відповідь приходить SMS з текстом про прийняття коду. У разі порушення умов реєстрації коду ти отримаєш відповідь про відмову в реєстрації з інформацією причин відмови.

 • Не виходить зареєструвати код?

  Переконайся, що ти правильно вводиш усі символи, на клавіатурі встановлена англійська розкладка. Придивися уважно до коду! Не плутай 0(цифра) і О (буква), 1(цифра) і l (латинська буква л), а також I і l, f і t. Спробуй почистити кеш (Ctrl R) і оновити сторінку. Якщо все ж код не реєструється - пиши в форму зворотного зв'язку на сайті. Будь готовий вислати фото акційного Коду на вимогу фахівця технічної підтримки або ж телефонуй на гарячу лінію 0-800-50-24-71 (графік роботи з 9:00 до 18:00).

 • Чи можу я присилати коди для участі в Акції поштою або по електронній пошті?

  Реєстрація можлива тільки на сайті promo.molokija.com або по SMS на короткий номер 636.

 • Які подарунки я можу отримати?

  За перемогу у конкурсі "Кухня з Молокія" — щомісячну доставка набору продукції ТМ «Молокія» до кінця року.

  За перемогу у щотижневому розіграші — електронний подарунковий сертифікат Comfy номіналом 200, 500 або 1000 грн.
  Головний приз — сертифікат 100 000 грн.

 • Як дізнатися переміг я чи ні?

  Інформацію про Учасників Акції, які отримали право на отримання щоденних поповнень, щотижневих призів і Головного призу, можна побачити на сторінці "Переможці" сайту promo.molokija.com. Під інформацією мається на увазі ім'я, прізвище і перші 7 цифр мобільного телефону, що включають код оператора мобільного зв'язку, вказані відповідними Учасниками Акції під час реєстрації Коду для участі в Акції.

 • Як я можу отримати щотижневий і Головний подарунок?

  Cертифікати на покупки у магазинах кухонної та побутової техніки можуть бути використані для отримання (купівлі) обмеженого переліку товарів в мережі фізичних магазинів «Comfy» за адресами, які вказані за посиланням: https://comfy.ua/shops.html.


  Увага! Строк дії карти — 10 квітня 2019. У разі не використання відповідним Переможцем Акції ПК у вказаний строк, такий Переможець Акції втрачає право на отримання послуг за цим сертифікатом та не має права на отримання будь-яких виплат та компенсацій від Організатора/Виконавця Акції.


  Вручення головного призу здійснюється Організатором Акції або залученими ним третіми особами за попереднім погодженням місця, дати та часу з відповідним Учасником, який здобув право отримати Заохочення № 3, під час телефонної розмови з Організатором Акції, за умови надання документів, вказаних у п.8.2. цих Правил, та виконання інших вимог Правил, протягом 20 (двадцяти) календарних днів з моменту пред’явлення таким Учасником переліку документів, що посвідчують особу (паспорт та інших документів) та виконання інших дій, вказаних у п.8.2. цих Правил відповідно до вимог Правил.

 • Я можу отримати виграні подарунки грошима?

  Тільки головний приз - Сертифікат на 100 000 грн.

 • Я виграв Головний подарунок Акції, але зі мною ніхто не зв'язався. Що робити?

  Перевір, чи коректно ти вказав номер телефону при реєстрації Кодів на сайті або по SMS.

  Звернися в службу технічної підтримки за допомогою спеціальної форми "Зворотний зв'язок" на сайті Акції або на гарячу лінію 0-800-50-24-71 (графік роботи з 9:00 до 18:00).

 • Як доставлятимуться подарунки? Хто оплачує доставку?

  Щотижневі призи відправляються Учасникам у вигляді електронного листа, що містить код електронного сертифікату, на адресу, вказану при реєстрації унікальних кодів таким Учасником впродовж 10 діб з моменту визначення Учасника одержувачем щотижневого призу. Для отримання Головного призу буде необхідно приїхати в місто Тернопіль до 20.06.2018 р. для нотаріального завірення і підписання Договору дарування за погодженою з тобою представником Організатора або Виконавця Акції адресою. Приїзд в Тернопіль Організатором/Виконавцем не оплачується. Головний приз в грошовому еквіваленті 100 000 грн зараховується, після підписання Договору дарування, на твій картковий рахунок.